MOSiR Myszków | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie

MOSiR Myszków | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie

44 Międzynarodowy Bieg V-ciu Stawów - 4 czerwca 2023 r.

Strona główna » Aktualności » 44 Międzynarodowy Bieg V-ciu Stawów - 4 czerwca 2023 r.

wielkość tekstu: A | A | A

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was na niełatwy terenowy półmaraton oraz bieg na 11 km, który odbędzie się 4 czerwca 2023 roku w Myszkowie, w ramach 44 Międzynarodowy Bieg V- ciu Stawów . To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników biegania, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje i sprawdzić swoje siły na trudnym Myszkowskim terenie
W tym roku Bieg Pięciu Stawów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ do dotychczasowy dystans został zwiększony do 11 km, jak również został dodany dystans półmaratonu, czyli 21 km. Zmiany te pozwolą na jeszcze większą różnorodność wśród uczestników oraz na bardziej zróżnicowane wyzwania.
Bieg Pięciu Stawów to jedno z najstarszych wydarzeń biegowych w Polsce organizowany w Myszkowie od 44 lat, którego trasę pokonują setki biegaczy z całego kraju i zagranicy. Start i meta znajdować się będą w pięknej okolicy Dotyku Jury w Myszkowie, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przebiec lub przemaszerować trasę przez zróżnicowany teren z wspaniałymi widokami na okolicę.
Trasy, na których odbędzie się bieg, są bardzo wymagające i stanowią wyzwanie dla każdego biegacza jak miłośnika nordic walking. Będą one wiodły przez leśny, piaszczysty no i trochę też podmokły teren, z licznymi do pokonania przeszkodami. Nie będzie to łatwe, ale z pewnością niezapomniane przeżycie dla Wszystkich, którzy podejmą to wyzwanie.
Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym catering, napoje chłodzące, opiekę medyczną i mnóstwo cennych nagród. Na mecie czekać będą również pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy ukończą bieg. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia z biegu po leśnym Myszkowskim terenie. Będzie to idealna okazja, aby przetestować swoje siły i wykonać coś dobrego dla swojego zdrowia.
W ramach 44. edycji Biegu Pięciu Stawów, pragniemy zaprosić również wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w specjalnych biegach dedykowanych właśnie dla nich. To idealna okazja dla najmłodszych, aby spróbować swoich sił w bieganiu i poczuć atmosferę tego wspaniałego wydarzenia.
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą w tym samym dniu. Na uczestników czekać będą specjalnie przygotowane trasy, dostosowane do ich wieku i możliwości.
Trasy będą płaskie, lekko terenowe okrążenia, bez żadnych przeszkód, dzięki czemu każdy będzie mógł poczuć radość z biegu i ukończyć go z uśmiechem na twarzy oraz otrzymać pamiątkowy medal.
Dla nas najważniejsze jest to, aby dzieci i młodzież przeżyły niezapomniane chwile i zachęcić ich do aktywnego stylu życia oraz zdrowego biegania.
Serdecznie zapraszamy na niełatwy terenowy półmaraton oraz bieg wraz z marszem nordic walking na 11 km, który odbędzie się 4 czerwca 2023 roku w Myszkowie, w ramach 44. edycji Biegu Pięciu Stawów. Zapisy trwają już teraz na naszej stronie internetowej.
Do zobaczenia na starcie ale przede wszystkim na mecie!
- - - - - - -
 
☛ regulamin, informacje: https://www.bieg5stawow.pl
 

czytano: 992 razy

autor: mosirmyszkow.pl

data dodania: 2023-04-18 07:46:32

Dysponujemy

  • Basen
  • Siłownia
  • Sala gimnastyczna
  • Sala boksu
  • Salki wielofunkcyjne
  • Sauna
  • Kompleks sportowo - rekreacyjny "Dotyk Jury"
  • Tereny na zewnątrz obiektu

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • 44. Międzynarodowy Bieg V-ciu Stawów - 4 czerwca 2023 r.dalej 
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna