MOSiR Myszków | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie

MISTRZOSTWA POWIATU MYSZKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Strona główna » Aktualności » MISTRZOSTWA POWIATU MYSZKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

wielkość tekstu: A | A | A

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
MISTRZOSTWA POWIATU MYSZKOWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (dziewcząt i chłopców)

W dniu 21 lutego 2023 r. ( wtorek) na sali gimnastycznej MOSiR Myszków odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Myszkowskiego w Tenisie Stołowym szkół podstawowych
organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Myszkowie

W mistrzostwach wzięły udział szkoły podstawowe w podziale na DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY :
Szkoła Podstawowa nr 3 w Myszkowie (chłopcy), Szkoła Podstawowa nr 1 w Myszkowie (dziewczęta), Szkoła Podstawowa w Żarkach (dziewczęta oraz chłopcy), Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach (chłopcy) oraz Szkoła Podstawowa w Lgocie Górnej (dziewczęta).
Rywalizowało w sumie 16 zawodników i zawodniczek, którzy finalnie zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami.

Miejsca na podium w klasyfikacji szkół podstawowych DZIEWCZĄT zajęły następujące szkoły:
I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Wł. Szafera w Żarkach
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Myszkowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz Olszewskiej w Lgocie Górnej

Miejsca na podium w klasyfikacji szkół podstawowych CHŁOPCÓW zajęły następujące szkoły:
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusz Kościuszki w Myszkowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach

Kolejny etap Rejonowy zostanie rozegrany w Zawierciu w rywalizacji wezmą udział Mistrzowie Powiatu Myszkowskiego, którymi została Szkoła Podstawowa im. Wł. Szafera w Żarkach (dziewczęta i chłopcy) z Mistrzami Powiatu Zawierciańskiego.