ZAKOŃCZENIE SEZONU PLAŻOWEGO 2022

Strona główna » Aktualności » ZAKOŃCZENIE SEZONU PLAŻOWEGO 2022

wielkość tekstu: A | A | A

KOMUNIKAT KOŃCOWY – Zakończenie Sezonu Plażowego 2022

20 sierpnia na Kompleksie Sportowym „Dotyk Jury” odbył się Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Mężczyzn „Myszków - Zakończenie Sezonu Plażowego 2022”. Turniej wygrała para Mateusz Jędrych/Kamil Jędrych (Włoszczowa), którzy w finale pokonali parę Radosław Dorobisz/Mariusz Żoń (Żarki) na najniższym stopniu podium stanęła para Sylwester Kukulski/Rafał Wróblewski (Radomsko), która zwyciężyła z parą Mateusz Grycman/Albert Szymańczyk (Chorzów/Katowice). Najlepsze pary plażowe na zakończenie turnieju otrzymały puchary. W 2022 roku rozegrano wszystkie zaplanowane na ten sezon turnieje plażowe "Myszków - Otwiera Sezon Plażowy" "Plażowy Dotyk Jury" "MOSiR Cup" "Siatkarska Noc w Myszkowie". Organizator Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie, Dziękuje wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom za udział w tegorocznych rozgrywkach plażowych.

1. Mateusz Jędrych / Kamil Jędrych (Włoszczowa)

2. Radosław Dorobisz / Mariusz Żoń (Żarki)